Haber

Futbol: Ziraat Türkiye Kupası

Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. heyecan yarın düzenlenecek 7 müsabakayla başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre kupada 3. tur maçlarının programı şöyle:

Yarın:

13.00 Kasımpaşa-Motolux 68 Aksaray Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)

14.00 Ankara Keçiörengücü- Burhaniye Belediyespor (Aktepe)

14.00 Manisa FK- Pazarspor (Mümin Özkasap)

14.00 Gençlerbirliği- Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (Eryaman)

15.00 Hes İlaç Afyonspor- Muş 1984 Muşspor (Galibiyet)

17.30 Atakaş Hatayspor-Sarıyer (Atatürk Olimpiyatı)

20.00 Corendon Alanyaspor- Belediye Kütahyaspor (Alanya Oba)

1 Kasım Çarşamba:

13.00 İstanbulspor-Kepezspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.00 Teksüt Bandırmaspor-Armoni Alanya Kestelspor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 Adanaspor-Hacettepe 1945 (Yeni Adana)

14.00 GMG Kastamonuspor- Ayvalıkgücü Belediyespor (Kastamonu Gazi)

14.00 Ümraniyespor- Orduspor 1967 (Ümraniye Belediyesi Şehir)

14.00 Isparta 32-Yeni Mersin İdmanyurdu (Isparta Atatürk)

14.00 Kırşehir Futbol-23 Elazığ FK (Kırşehir Ahi)

14.00 Somaspor-Talasgücü Belediyespor (Soma Atatürk)

14.00 Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor- Gölcükspor (Bolluca)

14.00 Düzce Çam Düzcespor-Kuşadasıspor (Düzce Şehir)

14.00 Menemen FK- Nevşehir Belediyespor (Tire Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Etimesgut Belediyespor- Bigaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Tuzlaspor- Güneş Holding Çankayaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

14.00 Bitexen Giresunspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Çotanak Sporkarmaşık)

14.00 İnegölspor-Belediye Derincespor (İnegöl İlçesi)

14.00 Karacabey Belediyespor- Bornova 1877 (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Fethiyespor- Tokat Belediye Plevnespor (Fethiye İlçesi)

14.00 Altay- Aliağa Futbol (Alsancak Mustafa Denizli)

14.00 Tuna Tarım Kırklarelispor- Karaköprü Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Boluspor- Karaman FK (Bolu Atatürk)

16.30 MKE Ankaragücü- Malatya Arguvanspor (Eryaman)

18.30 Erzurumspor FK-Diyarbekirspor (Erzurum Kazım Karabekir)

20.30 Bitexen Antalyaspor-52 Orduspor FK (Corendon Airlines Park Antalya)

2 Kasım Perşembe:

13.00 EMS Yapı Sivasspor- Artvin Hopaspor (BG Grup 4 Eylül)

15.00 Gaziantep FK- Efeler 09 (Kalyon)

17.30 TÜMOSAN Konyaspor-Merkür Jet Erbaaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

20.00 Mondihome Kayserispor- Alagöz Holding Iğdır FK (RHG EnerTürk Enerji)

tire-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort